Borbet CW black matt

Купити Легкосплавні автомобільні диски Borbet CW black matt  R16 W8 PCD5x165.1 DIA113 et5 в Україні

Чому найкраще - це придбати диски у Нас:

- Ми офіційно імпортуємо німецькі диски BORBETAUTECTomasonRonal и BBS - а це гарантія того що ви купуєте офіційну сертифіковану і найголовніше БЕЗПЕЧНУ продукцію з перших рук;
 
Величезна наявність на особистому складі "живого" товару. Наш інтернет-магазин - це не просто набір гарних картинок дисків з наявністю на складах-партнерів. У нас є свій склад з наявністю понад 6000 дисків! Ви можете запросити фотографії дисків вживу!
 
- Мы не потребуємо жодних попередніх оплат! Ви маєте право оплатити диски лише після особистого огляду. Навіть якщо ми веземо диски під замовлення з Європи.
 
Чесна ціна: ми пропонуємо диски за справедливими цінами. Ви оплачуєте за диски рівно стільки скільки вони вартують на нашому сайті, навіть якщо диски везуться під замовлення з Європейських складів.
 
- Дуже кваліфікована консультація по підбору: Ми стояли у джерел ринку литих дисків України. Відкриємо секрет: інтернет-магазини з продажу дисків в Україні консультуються по підбору і застосовності Наших дисків у Нас!
 
Все вищезгадане - це не просто "гарні слова" для привернення уваги. Ми дійсно відповідаємо за те, що ми робимо і те, що продаємо.
 
Після того, як ми зв'яжемося з Вами та обговоримо всі деталі замовлення, ми надсилаємо вам диски компанією-перевізником Нова Пошта. Товар оплачується двома способами:
  • Післяплатою в офісі компанії-перевізника після прибуття товару на місце доставки (вартість повернення грошей оплачується перевізнику окремо і становить 2%+30 грн - Нова Пошта);
  • Безготівковий (Виставляємо Вам рахунок з ПДВ зручним для Вас способом).
 
ДіаметрШиринаКріпильних отворівМіжболтова відстаньЦОВилітЦіна, в грн за 1 шт.В наявності
1685165.1113510285 грн.20 шт.Купити
Назад до каталогу

Диски Borbet на Facebook загружено.png

 

КУПИТЬ ЛИТЫЕ ЛЕГКОСПЛАВНЫЕ КОЛЁСНЫЕ ДИСКИ BORBET - ЭТО 100% ГАРАНТИЯ НЕ СОВЕРШИТЬ ОШИБКУ В ВЫБОРЕ ДИСКОВ.

Питер Вильгельм Borbet основал своё предприятие в штаб-квартире в Hallenberg-Hesborn в 1962 году с персоналом в 5 человек. Это было маленькое частное предприятие по производству соединительных корпусов, маслосборников, и металопроката из легких металлических сплавов с помощью литья в песочных формах и литья под давлением. До сих пор Питер Вильгельм руководит Borbet GROUP отсюда. А помогают ему в этом жена, брат и несколько детей. Они активно участвуют в руководстве компанией.

Сегодня Borbet Group занимает лидирующие позиции на рынке легкосплавных колёсных дисков во всём мире. На заводах Borbet Group выпускаются Оригинальные колёсные диски для Peugeot, Renault, Volkwagen, Skoda, Audi, Porsche, Citroen, Mercedes и многих других. Брэнд “Borbet” всегда вызывает доверие и уважение потребителей, а маркировка “Borbet” на автомобильном диске ни кого не заставит сомневатся насчет его качества и долговечности. Отзывы про легкосплавные литые диски Borbet только положительные.

Весь ассортимент легкосплавных колёсных дисков Borbet теперь можно купить и в Украине в интернет-магазине mir-koles.com.ua .

Также вы можете посетить сайт borbet.com.ua для детального ознакомления с этим знаменитым производителем литых легкосплавных дисков.