Доставка і оплата

Як купити автомобільні диски у нашому інтернет-магазині дисків "Мир Колес"?
 
Це дуже просто.
 
Перший спосіб: Клацніть будь ласка "дивитися повний каталог" -> Зліва в колонці оберете виробника зі списку -> Переглядаючи каталог клікайте мишею на позиціях, що вам сподобалися -> На сторінці з товаром під малюнком диска є список всіх розмірів доступних для цього диска -> Обдумавши своє рішення, зваживши всі "за" та "проти" навпроти потрібного типорозміру тисніть кнопку "купити" -> на наступній сторінці натисніть на кнопку "оформити замовлення" -> Введіть свої дані і обов'язково введіть параметри свого авто і тисніть "закінчити оформлення" -> чекайте на дзвінок від нас.
 
Другий спосіб ще простіше. У вікні сайту клікніть на "підбір дисків за параметрами" -> З списків, що розкриваються, виберете виробника, діаметр, PCD і виліт -> Тисніть "Пошук" -> Все інше проробляйте те саме, що і в першому способі, вибираючи при цьому з тих дисків, які дасть вам фільтр підбору.
 
Також ви можете скористатися підбором дисків по авто. Для цього вам потрібно знати лише марку свого авто, модель, рік випуску та об'єм двигуна. Фільтр видасть вам усі відповідні диски.
 
 
 
Що робити, якщо я не знаю, який розмір дисків мені потрібен для мого авто?
 
Заходьте в розділ "Підбір дисків: По автомобілю" і вибирайте ваше авто, фільтр видасть вам всі відповідні диски. Якщо ви не знайшли своє авто у підборі – зв'яжіться з нами. Ми із задоволенням вам допоможемо.
 
 
 
 
Що входить до комплекту дисків?
 
Якщо вибрані диски для їх встановлення на ваш автомобіль вимагають встановлення центруючих адаптерів - ми комплектуємо їх цими адаптерами. Також рекомендуємо взяти комплект кріплення дисків на Ваш автомобіль. До нього входять колісні болти/гайки, що центрують адаптери (при необхідності). Вартість на всі 4 колеса – 600 грн. Як то кажуть - "на сірниках не економлять". Увага!! Якщо ви купуєте у нас колісні диски німецьких виробників - то дозамовляти кріплення для них непотрібно - воно входить у комплект до них (крім випадків, коли диски передбачені виробником для встановлення на конкретні авто - тоді диски кріпляться оригінальними кріпленнями).

 

Як здійснюється доставка дисків покупцю?
 
Після того, як ми зв'яжемося з Вами та обговоримо всі деталі замовлення, ми надсилаємо вам диски зручною для Вас компанією-перевізником. Якщо диски потрібно чекати з Європи - то ми уточнюємо з Вами чи влаштовує Вас озвучена нами дата доставки дисків, і якщо - так - то ми їх замовляємо (УВАГА! Попередня оплата в такому випадку не сплачується крім випадків замовлення дуже специфічних розмірів на які малий попит). Рекомендуємо використовувати послуги компанії "Нова Пошта". Ви зможете забрати диски в офісі компанії у Вашому місті або компанія здійснить доставку прямо додому. Послуги перевізника оплачуються окремо. Вони зазвичай становлять 80-100 грн за диск (якщо диски оплачуються у перевізника, наприклад на Новій Пошті, то до вартості доставки необхідно додати вартість страховки на оціночну вартість дисків (1%) також потрібно врахувати оплату послуги "Накладений платіж" = 2% від вартості дисків + 30 грн.). Термін виконання замовлення від 1 до 7 днів (якщо диски в Україні і 15-30 днів якщо диски в Європі.
 
 
Як заплатити за замовлення?
 
Товар оплачується двома способами.
 
Перший: ми скидаємо рахунок. Ви оплачуєте його та повідомляєте про це нам. Після цього ми надсилаємо вам диски.
 
Другий спосіб (на наш погляд найзручніший): ми надсилаємо вам диски службою "Нова Пошта" і ви оплачуєте їх цій службі при отриманні у себе в місті. Оплату грошового переказу чи послуг перевізника з доставки грошей нам - покупець оплачує окремо. Це складає 2% +30 грн від суми замовлення.


 

Що робити, якщо диски не підходять на авто (чіпляють за гальмівні елементи, впирають у стійки амортизаторів)?
 
99% куплених у нас дисків підходять на той автомобіль, на який їх продали, але ринок розвивається, виробники постійно щось змінюють, переробляють з гальмівними системами автомобілів, допрацьовують їх, тому, на жаль, існує ймовірність, що диски не підійдуть. Перед встановленням шин на диски, будь ласка, приміряйте диск на маточину. Переконайтеся, що ніщо не заважає диску вільно обертатися на маточині, він не зачіпає за стійку, елементи гальмівної системи. Зазвичай приміряється диск спереду, тому що гальмівні елементи спереду в основному встановлюються більших розмірів ніж ззаду. Тільки після цього можна одягати шину на диск. Якщо трапилося так, що диски не підійшли - ви маєте право обміняти їх на інші або повернути. У разі повернення ми гарантуємо компенсацію витрат, пов'язаних з транспортуванням та оплатою. УВАГА!!! Диски з компенсацією витрат на транспортування та оплату приймаються тільки якщо вони "чіпляють" за гальмівні супорти або впираються в стійки амортизаторів!!!
 

УВАГА! Диски що були замовлені з Європейського складу і якщо ми попереджали про те що вони не підійдуть на автомобіль а покупець настояв на тому що підійдуть - обміну та поверненню не підлягають!

 

Що робити, якщо диски "на живу" не сподобалися?
 
На жаль, покупка в інтернет-магазині має і переваги і недоліки. Одним важливим недоліком є те, що ви не можете "наживо" оцінити фарбування, вигини ліній, відчути на дотик і т. д. диски, що купуються. Тому у нас існує можливість обміну або повернення дисків, тільки тому що вони Вам "на живу" не сподобалися. УВАГА!!! Для їх обміну або повернення диски повинні бути упаковані тією упаковкою в якій вони прийшли, повинні не мати слідів шин, балансувальних вантажів, слідів від кріпильних гайок/болтів, слідів від безкамерних вентилів, що встановлюються в диски, і ПОВИННІ БУТИ УПАКОВАНИМИ В ТУ УПАКОВКУ , В ЯКІЙ ВИ ЇХ ОТРИМАЛИ. У цьому випадку витрати на транспортування дисків та передачу оплати не компенсуються, а повернення дисків здійснюється за рахунок покупця. У цьому випадку повернення грошей здійснюється також за рахунок покупця. Увага! Відповідно до чинного законодавства повернення можливе протягом 14 днів з моменту покупки, не рахуючи дня покупки. УВАГА!!! Диски які були встановлені на автомобіль (хоч не їздили взагалі, хоч їздили, але дуже мало) вважаються Б У та обміну чи поверненню не підлягають.
 
УВАГА! Диски що були замовленні з Європи в некомплектній кількості Обміну та поверненню НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ!

Доставка автомобільних дисків у міста України:
Киев
Харьков
Одесса
Днепропетровск
Ивано-Франковск
Запорожье
Кривой Рог
Николаев
Мариуполь
Ровно
Тернополь
Винница
Каменец-Подольский
Кременчуг
Херсон
Полтава
Чернигов
Черкассы
Житомир
Сумы
Хмельницкий
Ужгород
Львов