Про нас

Про нас. Ласкаво просимо до нашого Інтернет-магазину «Мир коліс». Цей сайт створений та «заточений» під продаж легкосплавних дисків. На відміну від більшості Інтернет-сайтів з продажу шин та дисків в Українському Інтернеті, у нас є СВІЙ склад, свій «ЖИВИЙ» магазин (його адреса вказана у розділі «контакти»), ми несемо повну відповідальність за проданий товар, за його застосовність та комплектацію. Погодьтеся - надійніше купувати будь-який товар із перших рук, а не у посередників, у яких потім, якщо що - не знайти крайнього. Продаємо легкосплавні диски досить давно - з 2003 року, тому добре розуміємося на тому, що продаємо. Ділова репутація для нас – над усе, тому якщо виникають протиріччя, які «понижують» нашу ділову репутацію – намагаємося вирішити їх власним коштом. На ринку легкосплавних дисків постачальники та покупці знають нас як хорошого, чесного та надійного партнера, а 95% клієнтів, які один раз зв'язалися з нами – стають нашими постійними клієнтами. Спробуйте і ВИ, мій шановний відвідувач, стати нашим клієнтом.
 
У розділі "Публікації" ви знайдете багато корисної інформації про легкосплавні диски. Якщо у вас виникнуть питання щодо легкосплавних дисків – не соромтеся їх ставити. Пишіть свої запитання та залишайте свої координати для особистої відповіді до нас на електронку mail@koleso.cv.ua.
 
 
 
 
 
Політика конфіденційності.
 
Будь-яка інформація, отримана нами щодо Вашої персони, яку Ви залишите у нас на сайті (номер телефону, Прізвище Ім'я По батькові, місто проживання) - приймається та обробляється виключно для виконання Ваших замовлень. Ми гарантуємо, що дана інформація не буде використовується в цілях, відмінних від мети якісного, швидкого та точного виконання Вашого замовлення.