Секретки

Купуючи нові гарні колеса на свою "ластівку" завжди варто подумати: а чи не сподобаються вони комусь із зловмисників? Випадки крадіжки автомобільних дисків трапляються все частіше та частіше. Причому не тільки в нашій країні, а й у більш заможних країнах. Крадії не щадять автомобіль і відкручують колеса швидким та легким рухом балонного ключа. При цьому в кращому випадку - залишаючи автомобіль на підставках з дерев'яних чурок або цегли, а гірших - прямо на гальмівних дисках.

Секретки.jpg

Тому ми рекомендуємо Вам застерегти таку крадіжку встановленням секретних болтів або гайок (Секреток). Це стосується не тільки випадків, коли автомобіль "ночує" на стоянці, що не охороняється у дворі багатоповерхового будинку, а й у будь-якому випадку. Вартість набору секреток незрівнянно мала ніж вартість витрачених нервів і втрачених коліс. До речі - Колеса не є предметом страхування НАВІТЬ за повного КАСКО Вашого автомобіля. Інакше кажучи – вартість вкрадених коліс Вам не компенсує жодна страхова компанія.
 
Вивчаючи питання Колісних замків (секреток), беручи до уваги попит на таке кріплення - З 2021 року наш Інтернет-магазин організував склад Колісних секреток відомого у Світі виробника McGard.

mcgard-dk-mc-28018su.jpg

Чому вибираючи секрети – рекомендуємо звернути свою увагу саме на McGard? Причин цього багато, основні це:

- McGard вигадав технологію виробництва секреток ще 1959 року. Власне - McGard і є родоначальник секретного кріплення;

– McGard виробник секреток для первинної комплектації автомобілів на всі відомі марки автомобілів. Наприклад купуючи Оригінальні секретки BMW, Audi, Mercedes, Land Rover, Volkswagen та на інші автомобілі – Ви купуєте секретки McGard, брендовані автомобільним Брендом;

- Всі кріпильні болти та гайки McGard виготовляє з особливо міцної анодованої сталі та класом міцності 10.9, що гарантує довге та безпроблемне використання Секреток;

- Ключі до Секреток McGard Номерні, а це означає, що завжди є можливість дозамовити ключ за номером, вказаним у паспорті до купленого Вами набору. Так що ви застраховані від неприємностей пов'язаних із втратою ключа та пошуком виходу з проблемою зняття коліс;

 

- Навіть із втратою ключа та його номера – є можливість дозамовити ключ зробивши зліпок із секретки через офіційного дилера McGard (наприклад у нас).

 

Існують 3 типа секреток McGard:

SU.jpg

 

 

 

SU - це стандартна секретка McGard, яка давним-давно зарекомендувала себе як лідер за співвідношенням ціна/якість;

 

 

 

 

 

 

 

SL.jpg

 

 

 

 

SL - секретка оснащена протизатискним кільцем, що обертається. Відкрутити таку секретку не вдасться вдаючись до допомоги навіть затискного інструменту;

 

 

 

 

 

 

SUB.jpgSUB - для власників та поціновувачів Чорних автомобілів або чорних дисків. секретна головка кожної секретки покрита спеціальним чорним фінішем, який не змивається і не стирається з часом і після закручування/відкручування такого кріплення


Величезний асортимент колісних секреток McGard доступний з нашого складу. Ми зможемо запропонувати потрібні секретки за різьбою, за довжиною, за формою привалочного поясу (спідниці).

Просто зверніться за номером телефону 099 0674880 і ми надамо Вам будь-яку інформацію, що Вас цікавить, щодо Секретного Колісного кріплення McGard.


Також пропонуємо Вам звернути увагу на вентилі прихованого монтажу Alcar. Якщо ви не є власником автомобіля, у якого присутня система контролю тиску в Шинах (TPMS) - установка гвинтів прихованого монтажу є відмінним рішенням. Вентилі прихованого монтажу - це відмінне рішення в естетичному плані, так як вентиль не стирчить з колісного диска і не заважає зовнішньому вигляду.

Ventili skrytogo Montazha.jpg


І насамкінець: Використання навіть найдорожчих секреток НЕ ГАРАНТУЄ збереження Ваших коліс, але зможе суттєво перешкодити їхньому швидкому та безпроблемному зняттю. Як показує практика - колеса на яких стоять секрети злодії обходять стороною, тому що не бажають витрачати багато часу на їх зняття.

Використовуйте всі засоби захисту Вашого майна. Тільки комплексне використання засобів захисту та безпеки – максимально убезпечить Вас від неприємностей).