Borbet BS5 black polished

Купить Легкосплавные колёсные диски Borbet BS5 black polished в Украине

Почему купить диски лучше у нас:

- Мы официально импортируем немецкие диски BORBETAUTECTomasonRonal и BBS - а это гарантия того что вы покупаете оригинальную сертифицированую продукцию из первых рук;
 
Огромное наличие "живого" товара. Наш интернет-магазин это не просто набор красивых картинок автодисков с наличием на складах партнёров. У нас свой склад с более 6000 дисков! Вы можете попросить фотографии дисков вживую!
 
- Мы не требуем никаких предоплат! Вы вправе оплатить диски только после осмотра. Даже если диски мы везём вам под заказ.
 
Честная цена: мы предлагаем диски по самым выгодным ценам.
 
- Очень квалифицированая консультация по подбору: Мы стояли у истоков рынка литых дисков Украины. Откроем секрет: интернет-магазины по продаже автодисков Украины консультируются по подбору и применимости Наших дисков у Нас!
 
Всё вышеперечисленое - это не просто "красивые слова" для привлечения внимания. Мы действительно отвечаем за то что мы делаем и то что продаём.
 
После того как мы свяжемся с Вами и обсудим все детали заказа мы отправляем вам диски удобной для Вас компанией-перевозчиком (Нова Пошта или Ин-тайм). Товар оплачивается тремя способами:
  • Наложеным платежем в офисе компании-перевозчика по прибытию товара на место доставки (стоимость возврата денег оплачиватся перевозчику отдельно и составляет (2%+15 грн - Мист Экспресс) и (2%+20 грн - Нова Пошта);
  • Безнал (Выставляем Вам счет на ваш Email или факсом).
 
Обзор автомобильных дисков Borbet BS5 black polished

BORBET BS5 – відмінний представник категорії Sport. Вони покликані привертати увагу і вражати вишуканим дизайном, який ви наврядчи ще десь побачите. Дана модель випускається в середньому та більших діаметрах для встановлення на авто європейських виробників із спортивним характером. Як і сам бренд Borbet, так і даний дизайн, являються суто німецьким взірцем німецької якості та класики. Якість кожного диска Borbet гарантовано традиціями виробництва на німецьких заводах Borbet.


Borbet випускає цей прекрасний диск моделі BS5 на величезну кількість різноманітних автомобілів у версії на 5 кріпильних отворів в розмірах від R16 до R18, шириною від 7 до 8 дюймів , ЕТ від 38 до 50. Диски є дуже міцними, що підтверджується сертифікатом TUV. Насправді диск вийшов відмінним симбіозом яскравої дизайнерської думки та інженерної майстерності. Цей дизайн можна віднести до вдалого втілення концепції чудового спортивного автомобіля. Формат малюнка і фініші, в яких випускаються ці диски (brilliant silver , Metal Grey та BLACK POLISHED ), втілюють в собі дух вуличних непоступливих перегонів. Бомбезний дизайн BS5 - в стилі Borbet. Десять Y—подібних променів розширюються від центра до країв, технічно допомігши зменшити вагу диска та рівномірно розподілити навантаження. Такий дизайн став легший та міцніший. BS5 прекрасно виглядає в русі. Густо розташовані спиці підкреслюють гострокутні лінії сучасних автомобілів.

Цікавий фініш " BLACK POLISHED " робить диск Borbet BS5 ще потужнішим і агресивнішим. Неперевершені враження у автолюбителів створює поєднання чорного обода і найтонших полірованих спиць. Даний фініш являється практично універсальним як до кольорів кузова автомобілів так і до сезонності експлуатації. Дуже якісний фініш "BLACK POLISHED" дозволить їздити на ваших BS5 від Borbet довгі роки в первозданному вигляді!


На сьогоднішній день Borbet Group займає лідируючі позиції на ринку легкосплавних колісних дисків у всьому світі. Маленьке приватне підприємство Borbet було засноване в далекому 1962 році Пітером Вільгельмом Борбетом і займалось виробництвом сполучних корпусів, маслозбірників, і металопрокату з легких металевих сплавів за допомогою лиття в пісочних формах і лиття під тиском. До сих пір Пітер Вільгельм керує Borbet GROUP з штаб-квартири в Геленберг-Гесборні. А допомагають йому в цьому чи не уся родина на чолі з дружиною, братом та дітьми, які беруть активну участь у керівництві компанією.


Інтернет-магазин mir-koles.com.ua надзвичайно радий бути представником безпосередньо в Україні дисків світового рівня Borbet. Позитивні результати нашої роботи по підбору і рекомендації дисків для клієнтів оцінили вже багато клієнтів, які стали нашими постійними та надійними партнерами. Нам не потрібно довгих перевірок наявності або дзвінків постачальникам з питаннями про колір, можливості застосування і т.д. Практично усі варіанти є в наявності у нас на складі в Чернівцях. Кожен наш диск ми прекрасно знаємо і знаємо нюанси кожної конструкції. Ще один сайт, якиому можна довіряти це наш - borbet.com.ua

ДиаметрШиринаКрепежных отверстийМежболтовое расстояниеЦОВылетЦена, в грн за 1 шт.В наличии
177.55114.372.6504864 грн.4 шт.Купить
1885114.372.6406376 грн.4 шт.Купить
назад в каталог

Диски Borbet на Facebook загружено.png

КУПИТЬ ЛИТЫЕ ЛЕГКОСПЛАВНЫЕ КОЛЁСНЫЕ ДИСКИ BORBET - ЭТО 100% ГАРАНТИЯ НЕ СОВЕРШИТЬ ОШИБКУ В ВЫБОРЕ ДИСКОВ.

Питер Вильгельм Borbet основал своё предприятие в штаб-квартире в Hallenberg-Hesborn в 1962 году с персоналом в 5 человек. Это было маленькое частное предприятие по производству соединительных корпусов, маслосборников, и металопроката из легких металлических сплавов с помощью литья в песочных формах и литья под давлением. До сих пор Питер Вильгельм руководит Borbet GROUP отсюда. А помогают ему в этом жена, брат и несколько детей. Они активно участвуют в руководстве компанией.

Сегодня Borbet Group занимает лидирующие позиции на рынке легкосплавных колёсных дисков во всём мире. На заводах Borbet Group выпускаются Оригинальные колёсные диски для Peugeot, Renault, Volkwagen, Skoda, Audi, Porsche, Citroen, Mercedes и многих других. Брэнд “Borbet” всегда вызывает доверие и уважение потребителей, а маркировка “Borbet” на автомобильном диске ни кого не заставит сомневатся насчет его качества и долговечности. Отзывы про легкосплавные литые диски Borbet только положительные.

Весь ассортимент легкосплавных колёсных дисков Borbet теперь можно купить и в Украине в интернет-магазине mir-koles.com.ua.

Также вы можете посетить сайт borbet.com.ua для детального ознакомления с этим знаменитым производителем литых легкосплавных дисков.